Geoblog.pl    didi    Podróże    Indochiny w 18 dni...    Singapur - piękne miasto

Singapur - piękne miasto

Singapur
Singapur, Singapore City

Witam wszystkich po jednodniowej przerwie w relacjonowaniu naszej podroży.
Jest poranek 8.30 w Singapurze. Za 25 minut przyjezdża po nas samochód i jedziemy na lotnisko. Dziś lecimy do Yogayakarta.
Dobra, krótko o Singapurze. Ogólnie brakuje słów... - piekne miasto, wszystko na swoim miejscu, czysto, po prostu ekstra!
Co tu robić...? Oczywiście Singapur Flayer (wielki diabelski młyn), z którego widac cały Singapur. Jesli mamy porównywać to miasto do najbardziej podobnego z gtych które znam to tylko Shanghai mozna postawić w tej zabawie obok Singapuru. Oba miasta charakteryzują sie pozostalościami po wplywach europejskich i wszystko inne jest świetnie skomponowane z zaprzeszłymi obiektami.
Oczywiście w Singapurze nie może zabraknąc "shoping".. nie wiem czy wiecie ale ozdoby swiątzeczne przy 34 stopniach i wyglądaj dośc dziwnie - bynajmniej dla mnie, ale efekty świetlne ozdoby na ulicach sa imponujące.

Pozdrawiamy.

Ewcia i Łuki
Ewcia i Łuki - 2009-11-09 07:47
A jakieś FOTKI ???
Chyba tam za bardzo zabalowaliście, coś długa ta przerwa była!
Pozdrowienia i buziaki.

Konstancja Szymanowska
Konstancja Szymanowska - 2009-11-09 10:51
Kocham cię tato i pozdrowienia dla dziadziusia.

Konstancja Szymanowska
Konstancja Szymanowska - 2009-11-09 10:55
Nudzimy się bez ciebie tato wracaj szybko.

Ewcia i Łuki
Ewcia i Łuki - 2009-11-09 14:18
Nooo słonko już chyba was troszkę przypiekło !!!
A macie specjalne kremy z filtrami ???
Buziaki o żonki i synka !!!

hubsag
hubsag - 2009-11-10 12:40
jednodniowa przerwa, po grze w karty??!!! ;-))) no to ostra balanga z tego musiała wyjść ;-))) FOTKI FAJNE!!! pzdr

didi
Daniel Szymanowski