Geoblog.pl    didi    Podróże    Indochiny w 18 dni...    Nareszcie w bangkoku

Nareszcie w bangkoku

Tajlandia, Bangkok Metropolis

Jestem wsciekły napisałem elaborat na dobra strone A4 I SZLAK WSZYSTKO TRAFIŁ. jestem zmęczony po 24h podrozy napiszemy cos i dołączymy niebawem
Jutro Kambodża. 31 wieczorm powinniśmy byc na necie.
dolączam tylko zdjęcia.

andsid6
andsid6 - 2009-10-29 18:37
Widocznie elaborat sie nie spodobal cenzurze :-) Powodzenia w kontynuacji podrózy.

PIERWSZA ŻONKA
PIERWSZA ŻONKA  - 2009-10-29 21:44
NOooo te wasze kimonka - REWELACJA !!!!
Chciałabym mojego męża w takim kimono u siebie w domu.
Lesiu a co TY tam, jak zwykle !!!! wcinałeś !???? W ogóle sprawdzasz co Ty masz w talerzu?
Zazdroszczę Wam cieplutkiej pogody, pozdrawiam wszystkich gorąco !!!!

Siemion
Siemion - 2009-10-29 22:00
Podoba mi się... Jak widzę każdy oddaje się swojej pasji... Myślę o tych talerzach przy Leszku... A jak przemiana materii? Są już jakieś objawy zmiany menu? Poza tym materiał zdjęciowy już rokuje nadzieje na zorganizowanie wystawy pt. "Tapicerki w liniach lotniczych świata". Dajcie więcej "lokalnych" zdjęć, no i może jacyś tubylcy sie znajdą... Chociaż teraz może być ciężko, zważywszy na to, że 2/3 czasu podziwiacie obijające się o oparcia foteli stewardessy. Tak czy owak podoba mi się... i zazdroszczę wam przygody, pomimo że rzadko podróżuję... Najdalej byłem w Czechosłowacji. Pozdro.

Ministrant
Ministrant - 2009-10-29 22:52
U nas gowniana pogoda. Zazdroszcze Wam chlopaki. A zdjecie z China Town najciekawsze - po Waszych minach wyglada jakbyscie zawineli wlasciciela tej restauracji w biala szmate.

stas
stas - 2009-10-29 22:59
Chłopaki uważajcie!!! Dzisiaj na onecie podali: "Policja w Tajlandii szykuje się do podjęcia w przyszłym tygodniu działań wymierzonych w grupę osób podejrzanych o rozsiewanie plotek na temat stanu zdrowia króla, co doprowadziło do załamania na tamtejszej giełdzie, poinformował w czwartek wysoki rangą oficer policji."

kibic

rspoland - 2009-10-30 11:24
Do granicy z Kambodżą było ok - info od Jacka z Pandamusa,

Ela Roman
Ela Roman - 2009-10-30 19:49
Cześć Kolumbowie!! Zaczynam Was inwigilować wraz z Elą.Widzimy, że wasza wyprawa ma dośc szybkie tempo(wszystko robicie szybko??Czy tylko koguciki??) Pozdrawiamy i życzymy niesamowitych wrażeń. Roman z ELĄ-Tylko FALUBAZ KRÓL

Arek z Leszna
Arek z Leszna - 2009-10-30 21:15
Ale chłopaki fajne na tych zdjęciach są laski (ha.ha.ha)...... a ja tu biedny biura Pawła maluję.... Siemion wymięka z towarem ale jakoś sobie radzimy.....jak by jakaś mała robótka (malowanko lub jakieś płyteczki) powyżej 10 ha...to kupcie bilet
POZDRAWIAM

stanek
stanek - 2009-10-31 01:04
Lechu mam dla ciebie zadanie
jak będziecie w Tajlandiiiiiiiiiiiiiii !!!!!!!!!!!!!!
załatw mi BOBA MARLEYA po Tajsku hehehe
b.b proszę załatw mi to

pozdrawiam chłopaki

Konstancja Szymanowska
Konstancja Szymanowska - 2009-10-31 13:34
Kocham cię tato i miłej wycieczki .

Tymon Szymanowski
Tymon Szymanowski - 2009-10-31 13:49
Kocham cię tato twój synek.

Konstancja Szymanowska
Konstancja Szymanowska - 2009-10-31 13:57
Ale super macie. Cześć wujek.

Ewunia
Ewunia  - 2009-10-31 14:08
Wszyscy Cie bardzo kochamy :-) Baw się dobrze i wracaj bezpiecznie

Dominik
Dominik - 2009-10-31 15:11
no co jest chłopaki zero informacji od Was od czwartku kiedy kolejny wpis ? czekamy ...

PIERWSZA ŻONKA (Ewcia)
PIERWSZA ŻONKA (Ewcia) - 2009-10-31 17:12
Tak, tak !!! właśnie czekamy na kolejne fotki i informacje !!!
Co jest z Wami, nie obijać się, wszyscy czekamy na raporty z każdego dnia !
Lesiu co tam dzisiaj jadłeś ??
Buziaki wielkie i uściski od Łukaszka, pa !!!!!

rspoland - 2009-11-02 08:06
Z tego co mówił Daniel to mieli leciec do Bangkoku A-380 tką , hmmm znowu blef ???? chyba jak zwyklke tak.

Mayki
Mayki - 2009-11-28 23:58
pozdrowienia dla Arka z Leszna trzymaj sie nerki chlopie:):)

didi
Daniel Szymanowski