Geoblog.pl    didi    Podróże    Azja jesienia, Indonezja,Malezja, Wietnam    w końcu Dżakarta

w końcu Dżakarta

Indonezja
Indonezja, Jakarta

Po bardzo długiej podróży w koncu dolecielismy do Indonezja. Szybko odebralismy bagaże i po chwili zalatwilismy transport do centrum Dzakarty. Po 30 minutach ok północy dojechaliśmy do hotelu. Rano wstalismy po 10.00 i nie zdążyliśmy na śniadanie. Jest bardzo gorąco, już zapomniałem, ze jest tu tak gorąco. W końcu jesteśmy na rowniku. Dżakarta to miasto na które szkoda czasu. Nic tu nie ma. Generalnie 1$ to 11000 rupii. Np woda kosztuje 2500 rupii a takie z lotniska 200000 rupii. Pozdrawiamy pa. O 18 lot do Jogja.
Właśnie siedzimy na lotnisku i czekamy ją lot do Jogja. U nas jest 17.50. Okazało się zw lot jest opóźniony o 30-60 minut. Linie Lion air to będzie nasz debiut. Cena lotu 100 zł. Jedyne co tu jest fajne to ceny na oryginalne rzeczy Polo :) i w miare dobry Internet.
Za cały dzień z kierowcą zapłaciliśmy 600 tys rupii.... A to kontakt do kierowcy Mogę przekazać emailem.

tati
tati - 2013-10-24 14:19
sledze na mapie..trzymam kciuki ,spokojnej dalszej trasy...pozdrawiam

Reszta waskich
Reszta waskich - 2013-10-24 19:38
Bardzo sie cieszymy ze wam sie wszystko udaje. Wlaczcie rozsądek i myslenie . Wojtek zdjecie w różu bomba. Pozdrawiamy.

Ewa S
Ewa S - 2013-10-24 21:08
Śledzimy i tęsknimy :-) oczywiście ja i dzieci :-) Tosiunia pyta co rano "a gdzie mój tatuś?"

didi
Daniel Szymanowski